Fjalë Kyçe

Françeska shfaq linjat përfekte në këtë veshje

Françeska shfaq linjat përfekte në këtë veshje

Françeska Jaçe ka publikuar një imazh joshës në rrjete sociale.

Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën dukej tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

E veshur në një ‘bodysuit’, modelja kishte vënë në plan të parë këmbët dhe gjoksin, si dhe dukej në top-formë.

Për ndryshe, imazhe të tilla nga Françeska i shohim shumë shpesh teksa qarkullojnë në rrjete sociale.