Fjalë Kyçe

Fundjavë relaksuese për Shyhrete Behlulin dhe bashkëshortin e saj

Fundjavë relaksuese për Shyhrete Behlulin dhe bashkëshortin e saj

Pavarësisht angazhimeve të shumta në muzikë, Shyhrete Behluli gjen pak kohë edhe për tu relaksuar.

Engjëllusha Salihu ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaq prindërit duke u argëtuar me lojëra, shkruan lajmi.net.

Shyhretja ishte veshur në veshje sportive, ndërsa po relaksohej larg angazhimeve të vazhdueshme në muzikë.

“Fëmijë të lumtur”, ka shkruar me shaka Engji, e cila etiketoi Shyhreten dhe Lulin.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Shyhrete Behluli është e “E vetmja ti”, këngë kjo kushtuar nënës.