Fjalë Kyçe

Fustani e ‘tradhton’ Taynën, duket se nuk ka veshur fare të brendshme

Fustani e ‘tradhton’ Taynën, duket se nuk ka veshur fare të brendshme

Tayna duket se nuk ka veshur fare të brendshme me fustanin që ka zgjedhur.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka pozuar atraktive në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur një fustan të gjatë dhe të kuq, andaj i shkon shumë dhe duket seksi. Mirëpo ky fustan duket se e ka ‘tradhtuar’.

Bazuar në pjesën ku fustani është i hapur, duket sikur reperja nuk ka veshur fare të brendshme.

“Matura 2020”, ka shkruar Tayna pranë postimit dhe duket se kjo paraqitje ka të bëjë me ndonjë projekt të ri muzikor.