Fjalë Kyçe

Fustani i kuq vë në pah linjat perfekte të Morena Tarakut

Fustani i kuq vë në pah linjat perfekte të Morena Tarakut

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Morena Taraku është aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të kuq, i cili thekson format trupore të saj.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Morena Taraku është “Femnat”, në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM.

Morena aktualisht po ndan jetën mes Kosovës dhe Turqisë, ku edhe po punon në realizimin e projekteve që ka në plan.

https://www.instagram.com/p/BrKk2aoFVRM/?utm_source=ig_embed