Fjalë Kyçe

Fustani i ngushtë transparent ia vizaton çdo pjesë të trupit Bebe Rexhës

Fustani i ngushtë transparent ia vizaton çdo pjesë të trupit Bebe Rexhës

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha mahniti edhe këtë herë publikun me veshjen e saj.

Ajo mbrëmë ka performuar në “Tonight show” të Jimmy Fallon e cila tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e zjarrtë, shkruan lajmi.net.

Bebe kishte të veshur një fustan transparent gri, ku lirshëm mund të thuhet se ia vizaton çdo pjesë të trupit.

Rexha tashmë njihet për asetet e bujshme trupore të cilat shpesh i ekspozon në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Nga ana tjetër, këtë vit ajo ka qenë e pranishme në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme anembanë botës.

https://www.instagram.com/p/BrohXmMnLV6/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Brof34LnShD/?utm_source=ig_embed