Fjalë Kyçe

Fustani i veçantë që Beatrix Ramosaj veshi për Krishtlindje

Fustani i veçantë që Beatrix Ramosaj veshi për Krishtlindje

Kaq ndryshe nuk e kemi parë asnjëherë, Beatrix Ramosajn.

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj ka pozuar me një fustan të kuq të gjerë për Krishtlindje ku vjen tërësisht ndryshe por me shumë stil, shkruan lajmi.net.

“Urime Krishtlindjet prej Vogue Sposa dhe prej meje për të gjithë juve dhe familjeve tuaja. Faleminderit për dashurinë dhe përkrahjen këtë vit”, shkruan ajo.

Duhet theksuar se Beatrix këtë vit solli sete mjaft të veçanta fotografike, të cilat u komentuan mjaft shumë nga fansat e saj.

Nga ana tjetër, në projekte muzikore nuk ka qenë edhe aq e angazhuar.

https://www.instagram.com/p/Brz_O9shmxV/?utm_source=ig_embed