Fjalë Kyçe

Fustani super i shkurtër gati i zbuloi të gjitha Zaimina Vasjarit

Fustani super i shkurtër gati i zbuloi të gjitha Zaimina Vasjarit

Zaimina Vasjari është shfaqur joshëse në prag të festave të fundvitit.

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka zgjedhur që ta realizoi një foto pranë bredhit, mirëpo ky detaj nuk u ra në sy fansave pasi vëmendjen e madhe e mori ajo me fustanin super të shkurtër, shkruan lajmi.net.

Zaimina kishte veshur një fustan ngjyrë blu nën të cilin duket se nuk ka veshur as sytjena. Ajo në fakt e ka zbuluar gjoksin më shumë se kurrë dhe duket tejet joshëse.

Edhe përkundër faktit që tashmë është bërë nënë, linjat perfekte trupore që ka arritur t’i ruajë janë për lakmi.