Fjalë Kyçe

Fustani transparent i Kim Kardashian po ‘çmend’ rrjetin, a ka veshur diçka nën të?

Fustani transparent i Kim Kardashian po ‘çmend’ rrjetin, a ka veshur diçka nën të?

Kim Kardashian është emër shumë i përfolur në mediet rozë.

Kim Kardashian publikon vazhdimisht imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një foto me një fustan transparent, me të cilin nuk i linte aspak vend imagjinatës.

Fansat ishin bërë konfuz nëse ajo kishte veshur diçka nën atë fustan.

Se a ka mbathje Kim nën fustanin transparent, shikojeni foton e mëposhtme dhe vlerësoni vetë.

https://www.instagram.com/p/BrgrTBDHmI7/?utm_source=ig_embed