Fjalë Kyçe

G4shi sjell klipin e këngës “Lies”

G4shi sjell klipin e këngës “Lies”

Reperi me prejardhje shqiptare që jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, ditë më parë lansoi këngën e re “Lies” në versionin audio.

Megjithatë, gjatë ditës së sotme (e hënë) ai ka sjell klipin e kësaj kënge në platformën YouTube.

Artisti, i cili ka bërë bujë viteve të fundit, vjen mjaft atraktiv e me skena provokuese në klipin e ri.

G4shi sjell klipin e këngës “Lies” (Foto: YouTube)

Kënga është pjesë e albumit të ri “1984”, të cilin e lansoi gjatë këtyre ditëve dhe se tashmë është i disponueshëm për të gjithë admiruesit e muzikës së tij.

Krahas “Lies”, në album ka realizuar një këngë për të ëmën dhe bashkëpunimin e ëndrrave me legjendën Sting.

Artisti i njohur po ashtu solli një dokumentar ku përshkruan vështirësitë dhe sfidat që ka hasur në karrierë.

View this post on Instagram

Lies & Mama video coming soon

A post shared by @ gashi on

Në po të njëjtin, janë shfaqur edhe familjarët si dhe përmendet festivali ‘Sunny Hill’ meqë e ktheu pas 18 vitesh në Kosovë.