Fjalë Kyçe

Gashi fton ndjekësit ta vendosin shqiponjën në Instagram, më pas e fshin postimin

Gashi fton ndjekësit ta vendosin shqiponjën në Instagram, më pas e fshin postimin

Gashi i ka ftuar ndjekësit e tij që ta bëjnë shqiponjën në Instagram dhe me këtë e ka dëshmuar se vazhdon të ndihet krenar me prejardhjen e tij.

Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në SHBA, Gashi, nëpërmjet postimit të një fotografie të fundit në Instagram, i ka ftuar ndjekësit e tij që në koment ta vënë simbolin e shqiponjës në koment, shkruan lajmi.net.

”Shqipet e mia ta vendosin shqiponjën në postimin tim të fundit” ka shkruar Gashi i cili më pas e fshiu postimin.

Arsyeja duhet të ketë qenë se ai shpesh e bën të njëjtën gjë andaj edhe e ka fshirë që mos të përsëritet.