Fjalë Kyçe

Gashi pranë Bill Clinton: Urime Kosovë, nga unë dhe miku ynë i madh

Gashi pranë Bill Clinton: Urime Kosovë, nga unë dhe miku ynë i madh

Kosova sot formoi ushtrinë e saj.

Kosova me rastin e formimit të ushtrisë ka pranuar shumë urime nga shqiptarët kudo që janë, shkruan lajmi.net.

Një urim të veçantë e bëri edhe reperi shqiptar që po zhvillon karrierë në botë, i cili zgjodhi të urojë përmes disa fotografive ku shihet përkrah Bill Clintonit.

“Urime Ushtria KOSOVE from Me and Our Biggest Friend 👐🏼”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që këto ditë reperi po shijon suksesin e albumit të tij të ri.

https://www.instagram.com/p/BrYFP-Xl5__/?utm_source=ig_embed