Fjalë Kyçe

Gashi sjell me videoklip këngën “No Face No Case” në duet me Giggs

Gashi sjell me videoklip këngën “No Face No Case” në duet me Giggs

Reperi shqiptar Gashi së fundi ka bërë promovimin e albumit të tij të ri.

Gashi për promovimin e albumit kishte organizuar një ndejë, në të cilën i pranishëm ishte edhe ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, shkruan lajmi.net.

Reperi ka publikuar projektin e tij “No Face No Case” me videoklip, të cilin e sjell në duet me reperin anglez Giggs.

Për ndryshe, një projekt tjetër që do të jetë pjesë e albumit të ri të tij.  përveç këtij që e solli në duet me Giggs, është edhe bashkëpunimi me Ledri Vulën.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Gashi dhe Giggs.