Fjalë Kyçe

 Gashi sjell në Kosovë DJ me famë botërore dhe reperin amerikan

 Gashi sjell në Kosovë DJ me famë botërore dhe reperin amerikan

Ai ka bërë të ditur që po e sjell DJ e famshëm në Kosovë.

Gashi përmes një statusi në rrjete sociale, ka bërë të ditura planet për këtë vit, ku përfshihet edhe koncerti në Kosovë, shkruan lajmi.net.

“Ok…viti im sjell…lansohet albumi…shkoj në turne në SHBA…pastaj në turneun në Evropë… pastaj sjell DJ francez, Snake dhe reperin Geazy në shoun tim në Kosovë”, ka shkruar reperi.

Ai nuk ka preferuar ta zbulojë datën e këtij koncerti, por paralajmëron diçka të madhe, pasi sjell edhe emrin e DJ në koncertin e tij.

https://www.instagram.com/p/Bs3oZRqFLml/?utm_source=ig_embed