Fjalë Kyçe

Gazetari i beIN Sports zbulon trajnerin e ri të Realit

Gazetari i beIN Sports zbulon trajnerin e ri të Realit

Gazetari i beIN Sports, ka pranuar një thirrje nga Real Madridi, ku i kanë thënë të pres deri sa të dal një komunikatë zyrtare nga klubi, shkruan GazetaAlo.

Gazetari në fjalë, ka shkruar se klubi i Realit do ta shkarkojë Solarin, dhe Jose Mourinho do ta marrë vendin e tij.

Për thirrjen që e ka marrë nga klubi, Djamel e ka konfirmuar vet përmes twitter. Kjo do të thotë se përfundimisht në orët e ardhshme apo edhe disa ditë, do të kemi diçka të re nga klubi. Se çka, na mbetet të presim! /GazetaAlo