Fjalë Kyçe

Gena publikon këngën e re, dhuratë për fundvit

Gena publikon këngën e re, dhuratë për fundvit

Gena ka publikuar projektin e tij më të ri.

Gena ka publikuar një këngë të re, të cilën ua sjell fansave si dhuratë për fundvit, shkruan lajmi.net.

Këtë këngë me titull “Puthem”, këngëtari e solli në duet me Valbona Memën dhe Iljard Shabën.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Jurgo Papingji dhe Endrit Mumajesi.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri me titull “Puthem” nga Gena, Valbona dhe Iljardi.