Fjalë Kyçe

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi qenkan fejuar në fshehtësi

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi qenkan fejuar në fshehtësi

Këtë nuk e dinim, por Genci dhe Eni qenkan fejuar në vitin 2018.

Kjo u bë e ditur sot nga vetë dyshja, pasi sollën pamje të momentit në rrjetet sociale kur Genci i kishte propozuar këngëtares shqiptare, shkruan lajmi.net.

“03.11.2018 ❤💍 @gencprelvukaj”, ka shkruar Eni bashkangjitur imazheve romantike të realizuara në një nga vendet bregdetare në Shqipëri.

Fejesa e Gencit dhe Enit, nuk ka dyshim se është befasi për të gjithë ne, meqë tashmë kanë kaluar disa muaj.

Çiftit i urojmë shumë fat!!