Fjalë Kyçe

Genoa befason Juventusin

Genoa befason Juventusin

Ka përfunduar sfida tejet interesante e zhvilluar në kiader të javës së 28-të në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Genoa e ka mposhtur Juventusin në takimin e kësaj jave.

Juventusi ka pësuar humbje me rezultatin 2:0.

Golat për Genoan i shënuan Sturaro dhe Pandev. /Gazeta Alo.