Fjalë Kyçe

Genta Ismajli shtatzënë?

Genta Ismajli shtatzënë?

Është e dashur dhe mjaftë e dalluar për hitet e saj.

Genta Ismajli e cila hyri fuqishëm në tregun muzikor vazhdon të jetë një nga emrat më të ndjekur në rrjete sociale , shkruan Kosovarja.

Pasi zyrtarizoj lidhjen me biznesmenin turk, Genta nuk i ka ndalur asnjëherë imazhet e bukura nga vendet përrallore që i viziton.

Pas lidhjes, sigurisht që është e mirëpritur shtatzënia, për të cilën janë kureshtar edhe fansat ta dinë.

Me anë të një imazhi të shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram ku ka vizituar një vend të bukur bregdetar ajo pozoj e veshur me një fustan në të cilin theksohej barku i fryer duke lenë përshtypjen se është shtatzënë.

Kishte edhe reagime të shumta nga ana e fansave duke e ‘zbuluar’ këtë detaj të cilin është munduar ta fsheh.