Fjalë Kyçe

Genta s’i ndahet turkut, shfaqet në përqafim të tij

Genta s’i ndahet turkut, shfaqet në përqafim të tij

Ndonëse prej vitesh e ka mbajtur të fshehur jetën e saj private, Genta Ismajli tashmë vazhdimisht po sjell momente të afërta dhe intime me partnerin e saj.

Këngëtarja kosovare kohë më parë bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin turk, Hysein Usta me të cilin është e pandashme, shkruan Indeksonline.

Genta nuk heziton që herë pas here të sjell në rrjetet sociale video dhe fotografi në shoqëri të tij, e të njëjtën gjë e bëri edhe së fundi teksa publikoj një video ku shihet për përqafim të partnerit.

Dyshja dukeshin të lumtur derisa nuk mund t’i largonin duart nga njëri-tjetri.

Kujtojmë që Gentën përveç që po e lidhë jeta private me Turqinë, ajo poashtu së shpejti pritet të publikoj bashkëpunimin me artistin turk, Eypio.