Fjalë Kyçe

Georgina Rodrigues mundohet të tregohet një shtëpiake e mirë: Fansat iu “kapën” për një gjë tjetër

Georgina Rodrigues mundohet të tregohet një shtëpiake e mirë: Fansat iu “kapën” për një gjë tjetër

Georgina Rodrigues mundohet të tregohet një shtëpiake e mirë: Fansat iu “kapën” për një gjë tjetër

E fejuara e Cristiano Ronaldos ditën e djeshme postoi në profilin e saj në Instagram, nga shtëpia e saj duke e treguar vetën një shtëpiake të zonja, transmeton Gazeta Metro.

Me fjlaë tjera, ajo ndau një fotografi në një atmosferë shtëpiake, duke hekurosur rrobat teksa kishte të veshura veshje të ngushta sportive, të cilat ia nxorrën në pah të pasmet e saja bombastike.

Fansat nuk vonuan shumë dhe reaguan. Përveç që e lavdëruan për dukjen perfekte si një amvisë e vërtetë, lavdëruan Georginan për të pasmet e saja.