Fjalë Kyçe

Geta Beqa joshëse në bregdetin shqiptar (Foto)

Geta Beqa joshëse në bregdetin shqiptar (Foto)

Getta Beqa komentohet mjaftë shumë për fizikun që ka dhe përkushtimit ndaj fitnesit.

Por, kampionia nuk heziton të ndajë as momente përditshmërie, madje dhe personale përmes postimeve në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi “joshëse”, teksa shfaqen në bregdetin shqiptar së bashku me bashkëshortin e saj, e ku të dy shkëmbejnë përqafime.

Kujtojmë që edhe bashkëshorti i saj merret me fittnes, ndërsa çifti kanë tri vajza.