Fjalë Kyçe

Getinjo publikon këngën “Uh”

Getinjo publikon këngën “Uh”

Getinjo ditë më parë ka paralajmëruar këngën e re.

Getinjo sapo ka publikuar këngën e re me titull “Uh”, të cilës ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vetë reperi, për muzikën dhe instrumentalin është përkujdesur Celaya drums dhe Dj Money, ndërsa mix/masterin e ka bërë Dj Money.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën e re nga Getinjo, në videoklipin e të cilës shfaqen vajza seksi.