Fjalë Kyçe

Getinjo publikon projektin e ri “Lila” në duet me Sandron

Getinjo publikon projektin e ri “Lila” në duet me Sandron

Getinjo e ka publikuar bashkëpunimin e parë ndërkombëtar.

“Lila” titullohet projketi më i ri muzikor i publikuar në duet mes Sandros dhe Getinjos, shkruan lajmi.net.

Kënga vjen e realizuar me videoklip i cili është punuar deri në detaje nga regjisori turk Orkan Ce.

Kjo këngë është e para e Getinjos e cila e çon drejt tregut ndërkombëtar, ndërsa kujtojmë se projekti i fundit i tij solo është ai “Sillet” që arriti mbi dy milionë klikime në Youtube.