Fjalë Kyçe

Gëzimja, nusja më e përfolur në estradë poston edhe këtë foto të veçantë me kunatën e saj

Gëzimja, nusja më e përfolur në estradë poston edhe këtë foto të veçantë me kunatën e saj

Nusja më e përfolur e estradës, vazhdon t’a mbajë ende vendin e parë me këtë epitet në mediat roze.

Pas një dasme madhështore që kishte organizuar, reja e Remzies u komentua vazhdimisht nga njerezit për secilin detaj si për dasmë ashtu edhe për raportet me familjen e burrit.

E duke parë interesimin nga njerëzit, Gëzimja nuk hezitoj të ndajë me ndjekësit çdo aktivitet nga përditshmëria e saj, shkruan “Kosovarja”.

Dasma madhështore e Gëzimes dhe Hamzes u përcjellë dhe komentua nga të gjitha mediat.

Në fotografinë e radhës në Instagram ajo paraqitet me motrën e Hamzës, Riolen, të cilën e ka quajtur zemër.

Nuk është hera e parë që Gëzimja shfaqet bashkë me kunatën e saj, duke treguar edhe një herë se ka një afërsi dhe raporte shumë të mira me të.