Fjalë Kyçe

Gigi Hadid mahnitet nga këngëtarja shqiptare, shikojeni çfarë i ka shkruar

Gigi Hadid mahnitet nga këngëtarja shqiptare, shikojeni çfarë i ka shkruar

Këngëtrja shqiptare e ka mahnitur modelen e famshme, Gigi Hadid dhe këtë ajo e ka shprehur nëpërmjet një komenti që i ka lënë.

Këngëtarja Dua Lipa e ka publikuar së fundmi një foto në Instagram dhe duket tejet joshëse e veshur me shumë stil në ngjyrë të zezë, shkruan lajmi.net.

E ky imazh sigurisht se i ka tërhequr vëmendjen shumë njerëzve ndër ta edhe modeles Gigi Hadid.

Kjo e fundit simpatinë ndaj Duas e ka shprehur pranë postimit të lartëpërmendur, aty ku edhe i ka shkruar një koment.

”Wow engjëll”, ka shkruar Gigi pranë fotos së Duas.