Fjalë Kyçe

Gili, Buraku dhe Grupi Fama publikojnë këngën e re ‘Susta’

Gili, Buraku dhe Grupi Fama publikojnë këngën e re ‘Susta’

Gili dhe Buraku me Grupin Fama e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

Këngëtarja Gili bashkë me Burakun dhe Grupin Fama e kanë publikuar këngën e re me titull ‘Susta’, shkruan lajmi.net.

Për muzikën dhe tekstin e këtij projekti muzikor është kujdesur Ilir Berani, nën orkestrimin e Florent Boshnjakut.

Pranë videos në Youtube, komentet e publikut kanë qenë shumë pozitive.

https://www.youtube.com/watch?v=OR02g863qjE