Fjalë Kyçe

Gili, Sinani,Teuta dhe Dani vijnë me potpuri për fundvit

Gili, Sinani,Teuta dhe Dani vijnë me potpuri për fundvit

Shumë projekte muzikore janë publikuar gjatë kësaj periudhe, e shumë të tjera janë paralajmëruar nga artistët tanë.

Gili, SinanVllasaliu, Teuta Selimi dhe Ramadan Krasniqi-Dani kanë bashkuar forcat për një projekt, shkruan lajmi.net.

Katër artistët sapo kanë publikuar potpuri këngësh, realizuar me rastin e festave të fundvitit.

Këto këngë janë plot ritëm dhe sjellin aromë festash meqë jemi në fundvit.

Më poshtë mund të dëgjoni potpurinë e publikuar nga artistët Gili, Sinani, Teuta dhe Dani si dhe të mësoni se çfarë kanë përgatitur ata kësaj radhe.

https://www.youtube.com/watch?v=sGyRr7pN1gY