Fjalë Kyçe

Gili sot feston ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj

Gili sot feston ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj

Këngëtarja e njohur Gili sot feston ditëlindjen.

Ajo që një periudhë të gjatë është emër i njohur në skenën muzikore, e dalluar me këngët e saj.

Përkundër moshës që ka, ajo nuk ua lëshon rrugën nga vajzave e reja, duke qenë gjithmonë e veçantë, shkruan Kosovarja.

Me një stil unik dhe duke u përkujdesur gjithmonë për paraqitjet fizike, Gili çdo herë shkëlqen.

Kujtojmë që këngëtarja sot ka mbushur 54 vite.

https://www.instagram.com/p/CAcDdT3jrGA/?utm_source=ig_embed