Fjalë Kyçe

Gjakovari bën për spital gruan dhe fëmijët

Gjakovari bën për spital gruan dhe fëmijët

Dje u arrestua një burrë në Gjakovë pasi në gjendje të dehur ka sulmuar bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

Sipas policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.