Fjalë Kyçe

Gjakovë: Gruaja i rrah kunatin dhe kunatën, arrestohen të tre

Gjakovë: Gruaja i rrah kunatin dhe kunatën, arrestohen të tre

Një grua i ka sulmuar fizikisht kunatin dhe kunatën e saj.

Ata kanë marrë lëndime të lehta trupore.

Rasti ka ndodhur në Gjakovë dje rreth orës 19:30.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

DHUNË NË FAMILJE

Gjakovë 31.05.2021 – 19:30. Pas një mosmarrëveshje e dyshuara femër kosovare, është përleshur fizikisht me të dyshuarin mashkull kosovar (kunati i saj) e njëjta ka sulmuar edhe bashkëshorten e të dyshuarit të lartë cekur. Palët kanë pësuar lëndime të lehta trupore. Të dyshuarit janë arrestuar, me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje.