Fjalë Kyçe

Gjenden eshtra të njeriut në Prishtinë, policia del me detaje

Gjenden eshtra të njeriut në Prishtinë, policia del me detaje

Disa eshtra të njeriut janë gjendur dje në Prishtinë.
Policia bën me dije se të njëjtat janë gjetur nga dy persona, të cilët rastin e kanë raportuar në policinë e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Njësitet relevante policore dhe Instituti i Mjekësor Ligjore kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit eshtrat janë dërguar në IML për ekzaminim,, rasti në procedurë hetimore