Fjalë Kyçe

Gjendet një e vdekur në Prishtinë

Gjendet një e vdekur në Prishtinë

Një vdekje e dyshimtë është raportuar dje në Policinë e Kosovës rreth orës 17:56.

Viktima është gjetur në shtëpinë e saj në Prishtinë në rrugën Ahmet Korenica, pa shenja jetë. Viktima është femër dhe i përket komunitetit shqiptar.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar edhe mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimë është dërguar në IML për obduksion, raporton Policia e Kosovës./GazetaAlo/