Fjalë Kyçe

Gjendet pa shenja jete një person në Prishtinë, policia jep detaje

Gjendet pa shenja jete një person në Prishtinë, policia jep detaje

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë

Lajmin për Gazetën Alo e ka konfirmuar edhe Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës.

Ajo ka thënë se rreth orës 09:00 kanë pranuar një informatë për një person i cili është parë ishtrirrë në tokë në rrugën Bill Klinton.

“Sot rreth ores 09:00 kemi pranuar informaten se  ne rrugen Bill Clinton ne Prishtine, eshte nje person i shtrire ne toke. Menjehere ne vend ngjarje kane dale njesitet e nevojshme policore si dhe ekipi mjekesor i cili ka konfirmuar vdekjen e tij. Behet fjale per viktimen mashkull E . L 51 vjec.   Aktualisht hetuesit policor jane duke  nderrmare veprimet e nevojshme per te zbardhur te gjitha rrethanat qe lidhen me  kete rast”, ka thënë ajo./Gazeta Alo/