Fjalë Kyçe

Gjiko dhuron bukë për ata që kanë nevojë dhe ndihmon “SOS Fshatrat e Fëmijëve”

Gjiko dhuron bukë për ata që kanë nevojë dhe ndihmon “SOS Fshatrat e Fëmijëve”

Gjiko është njëri ndër reperët më të suksesshëm në vend.

Gjiko gjatë ditës së sotme bashkë me moderatorin Labinot Gashi kanë dhuruar bukë për ata qëkanë nevojë, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj, reperi edhe një herë tregoi anën humane, ai ka vizituar “SOS Fshatrat e Fëmijëve” duke ndihmuar iniciativën e blerjes së kartolinave për t’i ndihmuarfëmijët.

Kjo iniciativë e reperit është mirëpritur dhe ka marrë komente pozitive nga të gjithë dhe ngjashëm kishte vepruar edhe një herë tjetër.

Kujtojmë që reperi është duke finalizuar projektin me Butrint Imerin, të cilin do ta publikojnësë shpejti.