Fjalë Kyçe

Gjiko kopjon këtë reper të famshëm amerikan?

Gjiko kopjon këtë reper të famshëm amerikan?

Siç shihet, Gjiko ka kopjuar reperin e njohur amerikan, Meek Mil në këtë këngë.

Asdren Gjikolli apo Gjiko para disa muajve lansoi mixtape-in e ri në të cilin solli shumë projekte, shkruan lajmi.net.

Ndër to ishte edhe kënga “Kanë inat”, në bashkëpunim me Butën e cila thuhet të jetë kopje e “Glow up”, të reperit të famshëm amerikan, Meek Mill.

Pjesa kur këndon Gjiko është e njëjtë me atë të refrenit të Meek Mill, që mbase Gjiko e ka kopjuar këtë ‘flow’ nga ai.

Sidoqoftë, Gjiko ‘shpërtheu’, me projekte dhe bashkëpunime gjatë këtij viti e për këtë që e thamë më lartë vlerësojeni vetë.