Fjalë Kyçe

Gjiko për këngën e re: Kur Qeveria e dëgjon do t’i hapë diskotekat

Gjiko për këngën e re: Kur Qeveria e dëgjon do t’i hapë diskotekat

Gjiko në bashkëpunim me Melindën do sjellin brenda pak ditëve këngën e tyre të re, për të cilën dyshja kanë pritshmëri të mëdha.

Reperi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e tij në Instagram nga klipi i punuar dhe shkruan se Qeveria do i hap klubet e natës pasi ta dëgjoj këtë këngë.

“Kur ka me ndi qeveria ket kong ka mi qel Diskotekat”, ka shkruar Gjiko mbi imazhin ku shihet me shampanjë në dorë.

https://www.instagram.com/p/CEZ-jlYliJQ/?utm_source=ig_web_copy_link