Fjalë Kyçe

Gjiko poston imazhin e Zërit, ia vë këtë mbishkrim

Gjiko poston imazhin e Zërit, ia vë këtë mbishkrim

Gjiko ka postuar një imazh në InstaStory, në të cilën shfaq djalin e tij, Zërin, shkruan lajmi.net.

“Jeta”, ka shkruar ai, duke i vendosur afër një figurë të syrit të kaltërt, për të mos i rënë mësysh atij.

Kujtojmë që Zëri është fëmija i parë i Gjikos dhe Elita Rudit, të cilët kurorëzuan dashurinë me martesë gjatë vitit të kaluar.

Projekti i fundit nga Gjiko është “Bakllava”, në duet me Butrint Imerin.