Fjalë Kyçe

Gjilan, arrestohen një mashkull dhe një femër, dyshohet se ata kanë kryer marrdhënie seksuale në këmbim të parave

Gjilan, arrestohen një mashkull dhe një femër, dyshohet se ata kanë kryer marrdhënie seksuale në këmbim të parave

Në qytetin e Gjilanit, mbrëmë janë arrestuar dy persona, një mashkull dhe një femër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, dy të dyshuarit besohet se me datën 14 maj kanë kryer marrdhënie seksuale në këmbim të parave, transmeton Indeksonline.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë liruar dhe rasti të dërgohet në gjykatë.