Fjalë Kyçe

Gjuajte me armë në Ferizaj, plagoset një person

Gjuajte me armë në Ferizaj, plagoset një person

Policia e Kosova ka njoftuar se dje rreth orës 04:20, një person në rrethana të panjohura është plagosur me armë zjarri në një lokal, në Ferizaj.

Sipas policisë, viktima mashkull  është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi që është plagosur në këmbë me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë gëzhoja të armës.

Rasti është duke u trajtuar nga hetuesit policor.