Fjalë Kyçe

Gjuajtje me armë në Komoran, një person vetplagoset rëndë/ Këto janë inicialet e të plagosurit

Gjuajtje me armë në Komoran, një person vetplagoset rëndë/ Këto janë inicialet e të plagosurit

Në mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:30, ka pasur të shtëna me armë në Komoran të Drenasit.

Indeksonline mëson që një person ka plagosur vetën me armë zjarri.

Sipas informacioneve, gjendja e tij është e rëndë dhe është dërguar me emërgjencë në spital.

Tutje, Indeksonline mëson që inicialet e të plagosurit janë N.M.

Në lidhje me këtë rast, Indeksonline do ju mbaj të informuar.