Fjalë Kyçe

Gjyste Vulaj ‘nënadimreshë’ seksi

Gjyste Vulaj ‘nënadimreshë’ seksi

Ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore.

Megjithatë, këngëtarja, Gjyste Vulaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Meqë mbrëmë kanë qenë Krishtlindjet, Vulaj ka sjell disa imazhe dhe video nga performanca e saj e veshur si ‘nënadimreshë’.

Me këto forma trupore bombastike dhe me një pamje të tillë, Gjyste ka mahnitur të gjithë, madje ‘nënadimreshë’ më seksi nuk keni parë asnjëherë.

Edhe pse nuk ka sjell këngë të reja, këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë aktive në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/Br0224Fnhz2/?utm_source=ig_embed