Fjalë Kyçe

Gold AG me këngë për Ushtrinë e Kosovës

Gold AG me këngë për Ushtrinë e Kosovës

Në Kuvend është duke u votuar formimi i ushtrisë së Kosovës
Sot pritet të votohen tri projektligje të cilat e mundësojnë transformimin e FSK-së në Ushtri, shkruan.

Me këtë rast reperi nga Presheva, Gold AG ka befasuar të gjithë fansat i cili bën të ditur se sot lansohet kënga e re e tij për Ushtrinë e Kosovës.

“Sonte 🔥 ora 18:00 “USHTRIA E KOSOVËS” ft KASTRIOT TUSHA 🇦🇱🇽🇰”, janë fjalët e reperit.

Reperi shqiptar këtë vit ka sjell projekte të shumta dhe mjaft të suksesshme.