Fjalë Kyçe

Gold Ag publikon imazhin me të bukur krahë nënës dhe bashkëshortes

Gold Ag publikon imazhin me të bukur krahë nënës dhe bashkëshortes

Gold Ag përveç anës profesionale, ai njihet edhe si një besimtar i devotshëm.

Edhe sot me rastin e festës së Kurban Bajramit nuk kishte si të mungonte një mesazh nga ana e tij, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë i kujdesshëm ndaj fansave të tij, ai publikoj një imazh krahë nënës dhe bashkëshortes duke shkruar : “ Urime nga familja jeme”.

Të tre kanë pozuar të buzëqeshur dhe të lumtur duke kaluar momente të bukura si familje e vogël por e kompletuar.

View this post on Instagram

Urime nga familja jeme ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on