Fjalë Kyçe

Gold AG publikon këngën “Heroinat”, kushtuar grave të dhunuara gjatë luftës në Kosovë

Gold AG publikon këngën “Heroinat”, kushtuar grave të dhunuara gjatë luftës në Kosovë

Gold AG publikon këngën “Heroinat”.

Reperi Arian Agushi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Heroinat” dhe u kushtohet grave të dhunuara gjatë luftës në Kosovë. Ky projekt i veçantë muzikor vjen i realizuar edhe me videoklip.

“HEROINAT ❤️ Këngë zemre … JU DUA”, ka shkruar Goldi pranë postimit me të cilin njofton se kënga tashmë gjendet në kanalin zyrtar në Youtube.