Fjalë Kyçe

Gold AG publikon një foto nga arkiva me këtë reper

Gold AG publikon një foto nga arkiva me këtë reper

Reperi Arian Agushi i njohur ndryshe për publikun si Gold AG, e ka publikuar një foto nga arkivat, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar ai shihet me reperin 2po2 krah të cilit ka kënduar dikur dhe me këtë postim i ka habitur të gjithë pasi ka një kohë të gjatë që nuk i kemi parë bashkë.

“Shkollë e vjetër”, ka shkruar ai pranë postimit i cili bëri fansat të dyshojnë në mos dyshja edhe mund të vijnë me bashkëpunim.