Fjalë Kyçe

Gold AG sjell videoprojektin ‘Fiksim’

Gold AG sjell videoprojektin ‘Fiksim’

Gold AG dje përmes disa postimeve të bëra kishte njoftuar se sot publikohet bashkëpunimi me Anxhela Peristerin, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë këngëtari ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube duetin e ri.

Kënga titullohet ‘Fiksim’ dhe është ndryshe nga ato projektet me tematikë patriotike që jemi mësuar të dëgjojmë nga Ariani.