Fjalë Kyçe

Gold AG tregon se sa këngë do t’i publikojë këtë muaj

Gold AG tregon se sa këngë do t’i publikojë këtë muaj

Gold AG së fundmi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me Ismet Bexhetin, këngë kjo e cila titullohet “Emrin e ka lujtë” dhe u mirëprit nga publiku, shkruan lajmi.net.

Reperi Gold AG nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram ka lënë të kuptohet se këtë muaj do t’i publikojë edhe tri këngë të tjera.

Nëpërmjet një tjetër postimi Ariani ka treguar po ashtu se sivjet nuk e ka ndërmend të lëshojë pe.