Fjalë Kyçe

Goldi dhe Ermira shijojnë pushimet në Dhërmi

Goldi dhe Ermira shijojnë pushimet në Dhërmi

Gold AG dhe Ermira kanë nisur pushimet.

Reperi i njohur shqiptar Arian Agushi-Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, duket se e kanë nisur muajin e mjaltit.

Ata kanë zgjedhur Shqipërinë saktësisht Dhërminë për të pushuar dhe nga atje me ndjekësit po ndajnë imazhe të ndryshme ku tregojnë pamje nga vendi ku po qëndrojnë.

Si Ermira ashtu edhe Goldi kanë publikuar vetëm vendin por jo edhe ndonjë foto të tyre.

Ata së fundmi e kurorëzuan dashurinë me martesë dhe tani janë shndërruar ndër çiftet më të komentuara të estradës.