Fjalë Kyçe

Golg AG së shpejti me projekt të ri

Golg AG së shpejti me projekt të ri

Para disa viteve, Gold AG solli këngën “Shqiptar” dhe më pas edhe versionin e dytë të kësaj kënge.

E në këto projekte, reperi nga Presheva, Arian Agushi paraqet problemet me të cilat përballen shqiptarët e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Po ashtu,  tekstet janë mjaft të fuqishme dhe me kritika të drejtpërdrejta drejtuar udhëheqësve tanë dhe fytyrave publike.

E së fundmi, reperi shqiptar ka publikuar një imazh në llogarinë e tij Instagram, i cili në njëfarë forme paralajmëron pjesën e tretë të projektit “Shqiptar”.

“Shqiptar 3 … po mdoket edhe shteti o tu thon QITE O GOLD 🤬”, ka shkruar ai bashkangjitur fotos.

 

 

View this post on Instagram

 

Shqiptar 3 … po mdoket edhe shteti o tu thon QITE O GOLD 🤬

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on