Fjalë Kyçe

Granit Xhaka feston ditëlindjen, këngëtari shqiptar ka një urim special

Granit Xhaka feston ditëlindjen, këngëtari shqiptar ka një urim special

Sot futbollisti me prejardhje shqiptare feston ditëlindjen.

Granit Xhaka sot feston ditëlindjen, futbollisti i përfaqësueses zvicerane ka mbushur 27 vite jetë, shkruan lajmi.net.

Mesfushori i arsenalit është një figurë e dashur për publikun shqiptar, dhe urimet nuk kanë munguar as nga fytyrat e shoubizit.

Në një foto të publikuar krah Xhakës, Seven Saraç ia ka uruar ditëlindjen duke i thënë “Urime ditëlindjen për legjendën, jetë të gjatë dhe më shumë bekime”.